Otrzymałam zaproszenie do udziału w kalendarzu NOKIA Kids 2015, jako partner odpowiedzialny za ubrania dzieci na sesji fotograficznej. Wielkie podziękowania dla Orfin Studio, pomysłodawcom kalendarza i autorom sesji fotograficznej! Kalendarz jest już gotowy i będzie rozdawany wśród pracowników wszystkich centrów programistyczno-inżynierkich Nokia Networks w Europie. Fragment ulotki towarzyszącej kalendarzowi:

Inspiracją dla tego kalendarza była chęć pokazania dzieciom, jak telekomunikacja zmieniała się w czasie, i jak to wpłynęło na nasze życie. W sesji wzięły udział dzieci pracowników Nokia Networks European Software & Engineering Center we Wrocławiu. Ogromna kolekcja dawnych centralek i aparatów telefonicznych, znajdująca się w zbiorach Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu była świetną zachętą dla młodzieży do dobrej zabawy i poznania historii telekomunikacji. Kalendarz został przygotowany we współpracy z Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz firmą Loff Loff.

nokia_kids_calendar_4 nokia_kids_calendar_1 nokia_kids_calendar_6 nokia_kids_calendar_7 nokia_kids_calendar_3 nokia_kids_calendar_5 nokia_kids_calendar_8 nokia_kids_calendar_2

Autorem zdjęć jest Kamil Toczek (kamil@blackapple.pl)